Ho ho ho!

Mikołajki to święto, na które z utęsknieniem czeka niemalże każde dziecko. W ten wyjątkowy, dla naszych najmłodszych Gości, dzień chcemy sprawić, by #PlatynoweChwile spędzone na terenie naszego resortu, pozostały w pamięci całej rodziny na długi czas.

W tym roku w celu zapewnienia niezapomnianej zabawy zorganizowaliśmy dla dzieci m.in. warsztaty z pieczenia świątecznych pierników, odwiedziny bajkowych postaci z Krainy Lodu, pokazy profesjonalnych kuglarzy oraz spotkanie z samym świętym Mikołajem.

Podczas warsztatów nasi najmłodsi Gości będą mogli poznać tajniki powstawania, jakże przez wszystkich uwielbianego, piernikowego ciasta. W dalszej kolejności, gdy korzenny zapach pierników wypełni już nasze wnętrza - młodzi - aspirujący cukiernicy rozpoczną ozdabianie świątecznych ciasteczek według własnej koncepcji i fantazji. Pod okiem naszych kucharzy i Kids Consierge, każde dziecko z radością stworzy, a następnie będzie mogło zjeść stworzonego przez siebie pierniczka.

Animacje zaangażują naszych małych Gości równie mocno jak warsztaty. Do wspólnej zabawy zaproszą naszych najmłodszych postacie z Krainy Lodu oraz pomocnicy świętego Mikołaja. Dzieci będą mogły bawić się podczas emocjonujących pokazów cyrkowych kuglarzy oraz zobaczyć elfy na szczudłach. Świetlne pokazy, wspólne tańce oraz angażujące i integrujące zabawy na pewno przypadną do gustu naszym młodym Gościom.

Punktem kulminacyjnym będzie oczywiście spotkanie ze świętym Mikołajem, podczas którego dzieci będą mogły uciąć sobie pogawędkę z siwym Panem w czerwonym kubraku oraz odebrać od niego prezent. W tym czasie dumni rodzice bez wątpienia zechcą uwiecznić ten ekscytujący moment na fotografiach.

Niezapomniane chwile, czas wypełniony beztroską zabawą oraz uśmiech na twarzy każdego dziecka - to gwarantuje nasz Mikołajkowy pakiet.