Nowy Rok 2023 przywitamy w wielkim stylu. Zaplanowaliśmy dla naszych Gości nie jeden, nie dwa, ale aż trzy imprezy sylwestrowe. Każda z nich będzie charakteryzowała się innym stylem oraz odmienną tematyką.

Dla Gości ceniących sobie spokój, elegancję oraz doskonałe jedzenie zaprojektowaliśmy sylwestra w stylu La Nuit Glamour. Goście żegnający 2022 rok wezmą udział w wykwintnej kolacji, składającej się z czterech dań. Podczas wieczerzy odbędzie się również degustacja wina wraz z profesjonalnym sommelierem. O oprawę muzyczną zadba Sabina Sago, której głos towarzyszyć będzie naszym bankietowiczom przez całą kolację.

Spragnionym skocznych rock n'roll-owych rytmów polecamy bal właśnie w tym stylu. Impreza odbędzie się z udziałem zespołu Twister, którego członków można było usłyszeć wielokrotnie w telewizji oraz podczas muzycznych wydarzeń. Tematyczne dekoracje oraz prostota harmoniczna i rytmiczna muzyki, wprowadzą Gości w rock n'roll-owy świat. Uzupełnieniem gastronomicznym będzie bogate menu w formie bufetu naszego Szefa Kuchni.

Goście chcący pożegnać rok 2022 na imprezie, która wyróżnia się przepychem i elegancją ucieszą się na myśl o Balu Sylwestrowym w stylu The Great Gatsby. Nawiązania do lat 20. ubiegłego wieku, piękne wnętrza urządzone z dbałością o najmniejszy szczegół oraz taneczna muzyka, ma przenieść naszych Gości do czasów jazzu, buntu przeciw prohibicji i marzeń o fortunie. Menu, o które zadba nasz Szef  Kuchni, będzie podane w formie bufetu.

Nasi Goście, którzy nie ukończyli jeszcze osiemnastego roku życia będą mogli bawić się w zależności od wieku na Kinderbalu w Świecie Disney'a lub podczas dyskoteki dla nastolatków w stylu American Dream.

Dla Gości chcących spędzić Sylwestra we własnym gronie również przygotowaliśmy pakiety z daniami gotowymi do odgrzania, autorstwa naszej gastronomii. Tak, aby móc cieszyć się czasem spędzonym z bliskimi.

Życzymy Wam wspaniałego #platynowego powitania Nowego Roku oraz spełnienia marzeń w nadchodzącym czasie!