Już niedługo wyczekiwana przez wszystkich majówka. W tym roku trwa ona aż do środy. Wystarczy więc wziąć jeden dzień urlopu, aby cieszyć się pięcioma dniami nieprzerwanego odpoczynku. Jeśli zastanawiasz się, gdzie pojechać na rodzinną majówkę 2023, koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Spora ilość dni wolnych oraz wiosenna pogoda to idealne okoliczności, aby odwiedzić Karkonosze i zlokalizowany u podnóża Szrenicy resort Platinum Mountain Hotel & SPA. Ze względu na usytuowanie naszego resortu w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego, nasi Goście będą mogli doświadczyć walorów przyrodniczych oraz piękna gór, które odkryją przed nimi swoje tajemnice podczas wycieczek z przewodnikiem.

Chcemy, aby majówka z Platinum Mountain Hotel & SPA była dla naszych Gości wyjątkowa i niezapomniana. W związku z tym przygotowaliśmy pełne rozrywki i atrakcji #PlatynoweChwile dla każdej osoby, która zdecyduje się na pobyt w naszym górskim resorcie. 
 
Długiego weekendu majowego nie wyobrażamy sobie bez grilla. Wraz z sezonem majowym otwieramy nasz grill bar na tarasie, gdzie nasz szef kuchni przygotuje wybrane dania a'la carte na Państwa oczach, w towarzystwie wyjątkowych atrakcji, które na Państwa czekają.

Na naszych najmłodszych Gości czekać będą tematyczne animacje przepełnione zabawą. Warsztaty kreatywne, podczas których dzieci zapomną, co to nuda, przeprowadzi nasz zespół Kids Concierge, który nie może doczekać się wspólnie spędzonego czasu z dzieciakami.
 
Animacje dla dzieci w naszym hotelu to z pewnością, to udogodnienie, którego nie możecie pominąć, odwiedzając nas wraz ze swoją pociechą. Wasze dziecko będzie mogło uczestniczyć w różnorodnych zajęciach. Malowanie buziek, tematyczne warsztaty kreatywne, minidisco czy animacje na basenie — to tylko początek tego, co w tym roku szykujemy dla najmłodszych.
 
Dzieci będą mogły bawić się wspólnie z takimi sławami jak Minionki. Cały dzień pełen uśmiechu gwarantowany, gdyż animacje w naszym hotelu będą trwać od 10:00 do 20:30 od soboty aż do środy!

Na dorosłych czeka również moc atrakcji. Dla aktywnych przygotowaliśmy zajęcia fitness, wśród których znajdziecie aqua aerobik, nordic walking oraz pilates. Dodatkowo, jak już wcześniej wspomnieliśmy, Goście będą mogli skorzystać z wycieczki z naszym przewodnikiem. Obieramy podczas nich kierunek Wodospadu Szklarki i Złotego Widoku oraz Schroniska pod Łabskim Szczytem.
 
Wieczorem Goście będą mogli odprężyć się w cieple ogniska oraz zachwycić się sąsiedztwem otaczającej nas przyrody.

Dodatkowo dla naszych Gości przygotowaliśmy wieczory przepełnione muzyką na żywo oraz występami artystów. Artyści grupy Grow Up Events podczas swojego występu zauroczą widzów pięknem i potęgą, jaką kryje w sobie ogień. Nastrojowa muzyka, niesamowita gracja i dokładność w wykonywanych przez artystów ruchach oraz ich wieloletnie doświadczeni sprawią, że Goście nie będą mogli oderwać oczu od pochodni wirujących w rytm muzyki. Pokaz ognia to jednak nie wszystko!
 
Wieczory w Lobby Barze naszym Gościom umili niesamowity wokal Sabiny Sago oraz zjawiskowa i utalentowana Anna Waraszko.

Niewiele dzieli Cię od majówki przepełnionej atrakcjami, zarówno dla Ciebie jak i całej Twojej rodziny. Spraw, by ta majówka była wyjątkowa i spędź ją wspólnie z Platinum Mountain Hotel & SPA.
 
Sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj pobyt w terminie 27.04-03.05. Przekonaj się o pięknie beztroskich majowych dni spędzonych w górach.
 
ZAREZERWUJ POBYT: