Z przyjemnością chcemy poinformować Państwa, że Platinum Mountain Hotel & SPA bierze udział w konkursie Perfect SPA Awards 2023 organizowanym przez SpaEden.pl. Serwis co roku przy pomocy głosów ekspertów oraz internautów wybiera najlepsze hotele i day spa w Polsce. Nasz resort został zgłoszony do tegorocznej, 13stej już edycji konkursu.

Głosowanie jest bardzo proste i intuicyjne. Z listy startujących w konkursie obiektów należy wybrać nasz hotel, klikając w nazwę lub zdjęcie. Kolejnym krokiem będzie wypełnienie formularza konkursowego oraz potwierdzenie oddania głosu poprzez zweryfikowanie go klikając w link, jaki pojawi się w skrzynce mailowej.

Równocześnie SpaEden.pl organizuje konkurs dla głosujących, w którym nagrodami są vouchery do SPA, kosmetyki oraz książki.

Głosowanie internautów potrwa do 28.02.2023, w jego wyniku zostanie wybrane 5 laureatów, którzy otrzymają tytuł Perfect SPA 2023 w kategoriach:

  • Perfect Day SPA w Polsce
  • Perfect SPA Hotel nad morzem
  • Perfect SPA Hotel nad jeziorem
  • Perfect SPA Hotel w centrum
  • Perfect SPA Hotel w górach.

Przepustką do wzięcia udziału w głosowaniu eksperckim jest otrzymanie minimum 100 głosów internautów. W dalszej kolejności wyłonieni zostaną zwycięzcy poszczególnych kategorii obiektów zgłoszonych do konkursu.

Jest to jedyny tego typu konkurs SPA & Wellness w Polsce, co czyni go wyjątkowym. Nagrodą jest nie tylko zdobycie tytułu zwycięzcy, ale informacja, że hotel wyróżnia się wśród innych obiektów noclegowych, jako miejsce, w którym można zaczerpnąć relaksu i odprężenia.

Zachęcamy wszystkich do głosowania na nasz hotel.