Wielkanoc to najważniejsze święto dla chrześcijan, które upamiętnia zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Wolne od pracy oraz świąteczny nastrój to doskonały pretekst  do rodzinnego wyjazdu.  Wspólnie z rodziną postaw na święta w Platinum Mountain Hotel & SPA i posmakuj wiosny w górach.

Magiczna atmosfera Karkonoszy, pierwsze wiosenne promienie słoneczne i spacer leśnymi, górskimi szlakami wśród śpiewu ptaków i soczystej zieleni drzew. Doskonałe menu stworzone przez naszego szefa kuchni, muzyka na żywo oraz obecność bliskich i rodziny. Tak będą wyglądać święta w Platinum Mountain Hotel & SPA.

W tym roku zostały stworzone dwa wyjątkowe pakiety, pozwalające na spędzenie Świąt Wielkanocnych w rodzinnej atmosferze.

Wielkanoc przy rodzinnym stole to uroczyste Śniadanie Wielkanocne w formie bufetu Szefa Kuchni ze świątecznym menu. Śniadanie odbędzie się w oprawie muzycznej. Wybitni artyści będą towarzyszyć naszym Gościom podczas występu na żywo. Podczas śniadania przewidziane są dedykowane stoły dla każdej rodziny.

Wielkanoc we własnym gronie to kameralne Śniadanie Wielkanocne ze specjalnym, świątecznym menu szefa kuchni w postaci gotowych zestawów dań i dodatków w estetycznych opakowaniach do samodzielnego podgrzania w naszych rodzinnych apartamentach z aneksami kuchennymi.

Obie oferty zapewniają też:

Upominek na powitanie w pokoju oraz koszyczek wielkanocny wraz ze święconką.

Podczas, gdy nasz zespół animatorów Kids Concierge zapewni różnorodne atrakcje dla najmłodszych  państwa zapraszamy do odpoczynku w naszej strefie Wellness oraz skorzystania z gabinetów SPA Dr Irena Eris Beauty Partner, a świąteczne wieczory umilą muzyczne występy na żywo.

_______________

Zarezerwuj Wasze #PlatynoweChwile:

rezerwacja.online@platinum-mountain.pl

tel. +48 (75) 629 99 01