Zarezerwuj pobyt minimum na dwie doby, między 19.03. 2023 a 31.03.2023* i odbierz bonusy!

Marzy Wam się powitanie wiosny w górach, a może chcielibyście spędzić ostatnie dni kalendarzowej zimy w Platinum Mountain Hotel & SPA?

Chcemy przedstawić Wam limitowaną akcję promocyjną, stworzoną z myślą o osobach chcących wyjechać w Karkonosze jeszcze w marcu!

Przez najbliższe dni tj. od dzisiaj: 13.03.2023 do 15.03.2023 do godziny 23:59, przy rezerwacji minimum dwóch dób i wpisaniu kodu promocyjnego PLATYNOWYBONUS, otrzymacie od nas dodatkowe profity.

Dla każdej osoby dorosłej przygotowaliśmy bonus w postaci darmowego klasycznego masażu balijskiego** w naszym SPA. Orientalny masaż pozwoli Wam na głębokie odprężenie, osiągnięcie wewnętrznej harmonii oraz uzyskania jedności ciała i duszy. Według Balijskich wierzeń masaż ten ma odblokować kanały, przez które przepływa energia CHI. Będziesz mieć więc doskonałą okazję na relaks podczas wiosennego przesilenia.

Miłośnicy włoskiej kuchni natomiast, na pewno ucieszą się z drugiej pizzy gratis*** w naszej restauracji Piatti. Pizza jest daniem popularnym i kochanym na całym świecie. Obok makaronów jest główną reprezentantką kuchni włoskiej. W naszej restauracji podajemy doskonałe pizze, których smak doceniany jest przez naszych Gości. Podczas wizyty w Piatti dla wszystkich fanów tego włoskiego dania drugą pizzę do Twojego zamówienia otrzymasz za darmo, korzystając z naszego Platynowego Bonusu.

Nie ma na co czekać - rezerwujcie nasze oferty i odbierzcie bonusy!

#PlatynowaWiosna

Pobyt w SUPER Cenie

Wiosna we dwoje

Poznaj Pragę

She.Bądź wierna.Sobie

Szczegóły promocji:

Aby skorzystać z promocji, należy użyć promo kodu PLATYNOWYBONUS dokonując rezerwacji min. na 2 doby — online, telefonicznie lub e-mailowo. Kod rabatowy ważny od 13.03.2023 godz. 0:00 do 15.03.2023 godz. 23.59.

* Rabat dotyczy rezerwacji pakietów oraz rezerwacji pokoju z wyżywieniem na pobyt w terminie 19.03-31.03.2023 z wyłączeniem weekendu, z oferty dostępnej na stronie www.platinum-mountain.pl

** W związku z dużym zainteresowaniem naszych Gości zabiegami SPA, w celu rezerwacji zabiegów, prosimy o kontakt z Recepcją SPA pod numerem +48 (75) 629 99 04 lub e-mailowo: spa@platinum-mountain.pl. W przypadku braku wcześniejszej rezerwacji zabiegów, SPA zastrzega sobie prawo do zmiany typu zabiegu (w tej samej cenie) lub niewykonanie zabiegu.

*** Przy zamówieniu min. 1 pizzy. Rabat naliczany jest na tańszą pizzę.