Szklarska Poręba leży w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego. Bliskość natury jest więc gwarantowana wszystkim odwiedzającym te strony. Platinum Mountain Hotel & SPA znajduje się u podnóża najwyższego szczytu Szklarskiej Poręby – Szrenicy. W miasteczku oprócz widoków oraz atrakcji, jakie warunkuje jego położenie oraz ukształtowanie terenu, czeka wiele atrakcji stworzonych z myślą o turystach oraz rodzinach, które przyjeżdżają na wczasy z dziećmi.

Wpisem tym, chcielibyśmy zapoczątkować serię, w której przedstawimy Wam atrakcje naszego miasteczka oraz najbliższej okolicy. W cyklu atrakcje Szklarskiej Poręby dla Twojej rodziny znajdziecie opisy ciekawych miejsc, które z pewnością będą warte odwiedzin.

Pierwszym miejscem, jakie chcielibyśmy Wam przedstawić, jest Wystawa Klocków LEGO. Atrakcja znajduje się w Szklarskiej Porębie i oddalona jest o 1,5km od naszego resortu. Bilet wstępu upoważnia do odwiedzenia dwóch wystaw. Jedna z nich ukazuje historię regionu, druga natomiast to widowiskowa wystawa budowli, które z pewnością rozpoznacie, gdyż w dużej mierze są one odwzorowaniem istniejących w świadomości ludzi obiektów architektonicznych.

Z pewnością będzie to wyjątkowa atrakcja dla Ciebie i Twoich podopiecznych. Interaktywne uniwersum stworzone z najpopularniejszych klocków na świecie pobudzi Waszą wyobraźnię oraz kreatywność.

Wystawa zawiera ruchome makiety, unikalne i niepowtarzalne budowle oraz w niebanalny sposób ukazuje historię właściwą do regionu, w którym się znajdujemy.

Jeśli wystawa zainspiruje Was do tworzenia własnych budowli, na terenie atrakcji znajdziecie sklep, w którym odnajdziecie bogatą ofertę zestawów i modeli klocków LEGO.

Na ten oraz inne bilety wstępu na pozostałe atrakcje możecie zdecydować się, wybierając pakiet nasz pakiet #PLATYNOWAWIOSNA

Bilet wstępu na Wystawę LEGO gwarantujemy w pakietach:

WAKACYJNA #PLATYNOWAPRZYGODA – ŚNIADANIA

WAKACYJNA #PLATYNOWAPRZYGODA – ŚNIADANIA I OBIADOKOLACJE

Zbuduj wspólnie z nami #PlatynoweChwile

Sprawdź koniecznie pozostałe oferty Platinum Mountain Hotel & SPA!