Pod koniec czerwca rozpoczyna się okres wakacyjny. Pewnego rodzaju preludium do wakacji jest weekend, w którym odbywa się Boże Ciało. Czterodniowy, długi weekend w czasie kiedy dni są długie, przepełnione słońcem oraz ciepłem to idealna okazja, aby wybrać się w Karkonosze.

Podczas czerwcowego długiego weekendu szykujemy dla naszych Gości zarówno tych małych jak i dużych wiele atrakcji.

Dzieciaki z pewnością ucieszą się na spotkania z bajkowymi postaciami oraz animacjami, które od czwartku do soboty trwać będą już od godziny 10:00 aż do 20:30! Nasz Kids Concierge z pewnością zaangażuje Wasze pociechy, prezentując swój bogaty program animacji. W planach dla najmłodszych mamy między innymi warsztaty kreatywne, animacje na basenie oraz wspólną zabawę na zewnątrz. Wieczorem dzieci będą mogły wziąć udział w Mini Disco, a przed snem obejrzeć bajkę dla dzieci.

Dorośli z pewnością docenią różnorodność aktywności sportowych, jakie będą mogli podjąć pod okiem profesjonalnych trenerów i instruktorów. Nordic walking, który odbędzie się na zewnątrz w towarzystwie śpiewu ptaków oraz szumu drzew zlokalizowanych w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego. Dla spragnionych wodnych aktywności przygotowaliśmy aqua aerobik na naszym wewnętrznym basenie. Fani pilatesu z pewnością będą szczęśliwi, odwiedzając salę multifunkcyjną w sobotę o 14:00.

Dodatkowo w środę oraz sobotę planowane są wycieczki z naszym przewodnikiem. W środę planujemy odwiedzić schronisko pod Łabskim Szczytem, a w weekend zobaczyć Wodospad Szklarki oraz doświadczyć na własne oczy, dlaczego Złoty Widok zyskał taką nazwę.

Polecamy również spędzić wieczór w naszym Lobby Barze, ponieważ w czwartek, piątek i sobotę, czekają na Was artyści, którzy podczas występów na żywo zachwycą Was pięknem muzyki, która bez dwóch zdań gra w ich sercach.

To jeszcze nie wszystko! Jeśli komuś będzie mało gorących klimatów - w sobotę, rozpalimy dla Was ognisko, aby na łonie natury cieszyć się klimatycznym, czerwcowym wieczorem wspólnie z Waszymi bliskimi.

Zapraszamy do rezerwacji pobytów w terminie 7-11.06 w Platinum Mountain Hotel & SPA. Koniecznie zerknijcie na nasze oferty i sprawdźcie, co oznaczają #PlatynoweChwile.

ZAREZERWUJ POBYT: