Platynowej Wiośnie towarzyszy wyjątkowa wystawa artysty Jacka Caputy. Artysta otwiera swój własny, mocno kolorowy i bajkowy zakątek na ziemi, tym razem w Karkonoszach. Wystawa świetnie wpisuje się w panujący wiosenny klimat, zachwycając Gości energicznymi kolorami i słonecznymi pejzażami pełnymi kwiatów i łąk.

Artysta Jacek Caputa to absolwent Akademii Sztuk Pięknych Warszawie. Zawodowo projektant, ilustrator, rzeźbiarz i malarz. Zajmuje się tworzeniem kolaży i kompozycji przestrzennych, a także kreuje eventy i projekty marketingowe. Jest autorem kilkunastu wystaw indywidualnych jak i pokazów zbiorowych, zarówno w kraju jak i za granicą (wystawy indywidualne m.in. w Anglii, Szkocji, USA). Jacek Caputa w swojej twórczości szuka nowych znaczeń i symboli. Jego obrazy ukazują proces nie tylko twórczy, lecz stawiają egzystencjalne, ciągle aktualne pytania. Świat artysty mieni się wyrazistymi kolorami i tajemniczymi formami.

Wystawa “Wiosna” to malarska podróż artysty przez pastelowe pola i kolorowe łąki, pachnące ogródki i rabatki. Artysta otwierając swój świat zaprasza na malarską podróż przez wiosenne pejzaże. Wystawa cieszy się niezwykłym powodzeniem, gdyż dwa obrazy zostały sprzedane za naszym pośrednictwem.

Twoje Miejsce, Twój Luksus