Każdy w swoim życiu próbował kiedyś pizzy, o której nie może zapomnieć do dziś. Pizzy, która jest nie do podrobienia. Pizzy, która swym smakiem pobudza wspomnienia i zabiera myśli do miejsca, w którym była serwowana. Jeśli byliście w Szklarskiej Porębie lub okolicy, może udało Wam się odwiedzić naszą restaurację Piatti. Króluje tu kuchnia włoska i oczywiście wyborna pizza.

Pizza – danie kochane przez wszystkich

Pizzę kochają wszyscy, niezależnie od wieku. Starsi doceniają pochodzące z Włoch aromatyczne dodatki oraz perfekcyjnie wyważony sos pomidorowy. Dzieci natomiast uwielbiają połączenie ciasta drożdżowego, sera oraz ilość kolorów, jakie ma w swojej gamie pizza. Większość dzieci choć raz w życiu próbowało pizzy, ale niewiele z nich miało okazję stworzyć własną pod okiem zawodowych kucharzy.

Warsztaty z robienia pizzy dla najmłodszych w restauracji Piatti.

W Piatti postanowiliśmy dzielić się wiedzą i tajnikami powstawania pizzy z najmłodszymi. Dzięki koncepcji open kitchen nasi Goście mogą w każdej chwili zobaczyć, w jaki sposób powstaje pizza w naszej restauracji.

Dla naszych najmłodszych Gości proponujemy coś więcej! Możliwość zobaczenia i aktywnego uczestniczenia w procesie powstawania pizzy. Podczas organizowanych przez nas warsztatów dla dzieci. Każdy uczestnik zajęć będzie mógł stworzyć swoją autorską pizzę z indywidualnym doborem dodatków.

Jak będą wyglądać warsztaty?

Podczas zajęć dzieciaki otrzymają od nas fartuszki i narycia głowy, jak na prawdziwych kucharzy przystało. Po wprowadzeniu merytorycznym przez nasz zespół mali uczestnicy warsztatów poznają techniki powstawania i wygniatania ciasta, aby następnie móc dobrać do swojego placka ulubione dodatki. Podczas, gdy autorska pizza będzie nabierać chrupkości i kolorów w piecu, każde dziecko otrzyma dyplom uczestnika oraz będzie miało możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć. Ostatnim, ale bardzo przyjemnym punktem programu, będzie wspólne jedzenie swoich autorskich kompozycji, przez młodych adeptów włoskiej sztuki kulinarnej.

_________________

Terminy warsztatów:

25.03.2023 – godz. 12:00-13:00

01.04.2023 – godz. 12:00-13:00

15.04.2023 – godz. 12:00-13:00

Cena 70PLN/os.

Zapisów należy dokonać bezpośrednio w recepcji Platinum Mountain Hotel & SPA, dzwoniąc pod numer telefonu +48 756 299 902 lub pisząc na adres mailowy recepcja@platinum-mountain.pl.