Podczas wypoczynku w Platinum Mountain Hotel & SPA nikt nie będzie się nudził! W naszym hotelu każdy znajdzie rozrywkę odpowiednią dla siebie!

W miejscu naturalnego, górskiego stawu stworzyliśmy luksusowe miejsce letniego wypoczynku – basen zewnętrzny na skraju zielonego lasu. Podgrzewana woda pozwolą na spędzenie tu długich godzin letniego wypoczynku zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Na dzieci czeka bogaty program animacji i beztroska zabawa w MINI Clubie, gdzie każde dziecko, bez względu na wiek znajdzie coś dla siebie. Nasz kreatywny zespół Kids Concierge w swoich pomysłach na wakacyjną zabawę nie zna granic. Dzięki nim każdy dzień wypełniony jest rozrywką i zabawą. Radość i uśmiech dziecka podczas zajęć gwarantowane!
 

Szef Kuchni ze swoim zespołem dbają o kulinarne atrakcje. Ciepłe wieczory zapraszają do odkrycia smaków świata skomponowanych tematycznie z muzyką na żywo. Klimatyczne ogniska na skraju lasu i rodzinny grill z wyborem owoców morza, mięs, ryb, grillowanych warzyw i dodatków jest naszą stałą propozycją na letnie wieczory.

Wakacyjny repertuar artystycznych pokazów, tanecznych show i występów talentów czekają na naszych Gości w zielonym ogrodzie tarasu restauracyjnego, gwarantując niezapomniane wrażenia i czas błogiego odpoczynku.

image

Przepiękne widoki, czyste powietrze i magia Karkonoszy… Z naszym dedykowanym przewodnikiem zwiedzą Państwo malownicze szlaki, legendarne schroniska górskie oraz największe wodospady polskich i czeskich Karkonoszy. Na wycieczki zapraszamy oczywiście ze swoimi czworonożnymi pupilami.

Trasy rowerowe w Karkonoszach i Górach Izerskich są doskonałe dla rowerzystów o różnym stopniu przygotowania. Z myślą o aktywnym wypoczynku, oferujemy wypożyczalnię rowerów elektrycznych oraz górskich, dla całej rodziny! W celu rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją.

Strefa Wellness zaprasza na odprężające #PlatynoweChwile pełne relaksu i odpoczynku. Specjalnie wydzielona część basenu ozonowanego dla dzieci pozwala w pełni cieszyć się najmłodszym wodnymi atrakcjami, a rodzicom komfortowo wypoczywać w kompleksie basenowym i jacuzzi. Bezdźwięczny świat saun i strefa floatingu zapewnią głęboki relaks w cudownej ciszy.

Wykwalifikowani masażyści i kosmetolodzy SPA zadbają o Państwa ciało, twarz, a poprzez zabiegi także i duszę. Autorskie zabiegi marki Dr Irena Eris oraz tradycyjne masaże tajskie i balijskie, oparte na wielowiekowych wierzeniach i rytuałach tworzą #PlatynoweChwile pełne głębokiego relaksu i odprężenia.

Wzorując się na najlepszych klubach fitness, wyposażyliśmy naszą siłownię w profesjonalny sprzęt do różnorodnych zajęć ruchowych. Rowerki stacjonarne, bieżnie, wielofunkcyjne urządzenia Orbitrek, pasy TRX i hantle stwarzają doskonałe warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu.