Rodzinne lato w Karkonoszach, pełne słońca, atrakcji, zabawy, wyśmienitej kuchni i niepowtarzalnych wieczorów z programem artystycznym. Codzienny program animacji dla dzieci pod opieką animatorów Kids Concierge rozwija pasje, zainteresowania, talenty i hobby dzieci, pozwalając rodzicom aktywnie korzystać z wypoczynku, a ciepłe wieczory zapraszają do relaksu na tarasie restauracyjnym przy muzyce na żywo.

W miejscu naturalnego, górskiego stawu stworzyliśmy luksusowe miejsce letniego wypoczynku – basen zewnętrzny na skraju zielonego lasu. Podgrzewana woda pozwolą na spędzenie tu długich godzin letniego wypoczynku.

Program naszych atrakcji powstał z myślą o najmłodszych gościach oraz ich rodzicach. Tworzymy wyjątkowe wieczory z muzyką na żywo, programem artystycznym i tańcem, przy wyśmienitych daniach szefa kuchni lub przy klimatycznych ogniskach i grillowym biesiadowaniu. Klimatyczny lobby bar kusi zachwycającymi drinkami i koktajlami, a na dzieci czeka szeroki program animacji, spotkania z bajkowymi postaciami i codzienną opieką Kids Concierge podczas zajęć.

Idealna lokalizacja na skraju lasu pozwala na zatopienie się w objęciach natury. Poranki na tarasie z widokiem na góry, szum Złotego Potoku, który płynie wzdłuż hotelu i bliskość Karkonoskiego Parku Narodowego gwarantują cudowny wypoczynek wśród fauny i flory, w sercu Karkonoszy

Każdy z Gości naszego hotelu, ma możliwość wypożyczenia roweru górskiego lub elektrycznego. Poranne treningi Nordic Walking z naszym instruktorem pobudzą Państwa do aktywnego wypoczynku, a aktywności na siłowni i basenie zadowolą każdego miłośnika sportu. W wybrane dni tygodnia przewodnik zabierze Państwa w najbardziej urokliwe zakątki Karkonoszy, aby móc doświadczyć pobudzonego życia natury.