Niewykorzystanie któregokolwiek elementu wchodzącego w skład pakietu nie powoduje zmniejszenia jego wartości.
Zarezerwuj online
lato w super cenie
Hotel Szklarska Poręba? Wybierz nasz hotel z atrakcjami w górach. Platinum Mountain Hotel & SPA to jedyny hotel z animacjami dla dzieci z tak szerokim harmonogramem. To hotel z basenem dla dzieci, koncertami na żywo, wypożyczalnią rowerów, zajęciami fitness, siłownią, Wellness & SPA… i wiele więcej! Wybierz nasz hotel dla rodzin z dziećmi i ciesz się niezapomnianym wypoczynkiem. Lato w SUPER cenie to niewątpliwie najlepsza oferta wakacyjna w górach.
Parking zewnętrzny 40 PLN/doba
Parking garażowany 100 PLN/doba (wymagana wcześniejsza rezerwacja)
Platinum Mountain Hotel & SPA jest przyjazny zwierzętom. W pokojach można przebywać ze zwierzęciem domowym.
Ze względu na dobro alergików, ilość pokojów przeznaczonych na pobyty ze zwierzęciem jest ograniczona, dlatego pobyt z psem lub kotem należy zgłosić już na etapie rezerwacji.
Pobyt z pupilem możliwy jest tylko w pokoju Comfort Plus 5* (pokoje zlokalizowane są na poziomie 0) oraz w Apartamentach (w oddzielnym budynku).
Za pobyt czworonożnego pupila należy zapłacić 50 zł za każdą dobę. Niezgłoszenie pobytu zwierzęcia przy zameldowaniu jest równoznaczne z doliczeniem Gościowi dodatkowej opłaty wysokości 500 zł. Dozwolone jest przebywanie zwierzęcia w ogrodzie hotelowym i w Palladium Cafe & Lobby Bar. Przebywanie zwierzęcia w częściach gastronomicznych, SPA i Wellness jest zabronione. Właściciel zwierzęcia obowiązkowo musi posiadać jego książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami, m.in. przeciw wściekliźnie. Obowiązkowe jest również smycz.