Restauracja Regionalne Talerze to kulinarne serce hotelu. Przestronne wnętrza z ogromnymi oknami zachwycają niezwykłym górskim widokiem. Niesamowity charakter tego miejsca dopełnia oryginalny design z regionalną ceramiką na ścianach. Przytulne miejsce, wyborna i aromatyczna kuchnia nadają temu miejscu wyjątkowy, rodzinny klimat. Restauracja a’la carte zaprasza na autorskie dania przepełnione kolorami i smakami regionu. Tradycyjna kuchnia polska haute cuisine, wysmakowana i elegancka zbliża do lokalnych tradycji i produktów regionu od lokalnych dostawców.

|

Nasz resort dopełnia nowoczesna i wysublimowana kuchnia regionalna restauracji Tygiel. Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty dań polskich, uzupełnionych o propozycje wegańskie i wegetariańskie z menu renomowanego w Polsce i na świecie Szefa Kuchni Dawida Klimańca. Restauracja kieruje się filozofią „z pola na stół”, a sama nazwa Tygiel nawiązuje do idei chaty izerskiej, czyli miejsca szanującego tradycję regionu stawiając na wspólne biesiadowanie i kulturę food sharingu przy łączonych stołach. Nowoczesne wnętrze urządzono w duchu eko. Dużo tam naturalnego drewna, kamienia, gliny, miedzi, a całość dopełnia piękna ceramika.

Klimatyczny Palladium Cafe & Lobby Bar oferuje zaciszne miejsce, by cieszyć się aromatem porannej kawy w promieniach wschodzącego nad lasem słońca. To miejsce, które tętni życiem i rozrywką, bogate w wieczorne pokazy artystyczne przy ofercie wykwintnych koktajli i wyselekcjonowanych alkoholi. Nasi profesjonalni barmani z przyjemnością doradzą Państwu w doborze napojów, które znajdują się w menu naszego lounge baru.

   |     |   

W ramach projektu SHE. Bądź wierna. Sobie przygotowaliśmy wyjątkowe menu pełne kobiecości i finezji. Autorką dań jest autorytet kulinarny, Lara Gessler, która skomponowała lekkie i pełne smaków menu. Zasmakuj wyjątkowych kobiecych dań wraz z koktajlami autorstwa naszych barmanów.

|

Na Państwa życzenie, dostarczymy dania z pełnej oferty baru oraz restauracji a’la carte do pokoju lub apartamentu. Menu room service dostępne jest również na ekranach telewizorów.

Room service dostępny w godz. 7:00-24:00
Palladium Café & Lobby Bar godz. 10:00-24:00 Restauracja a la carte godz. 12:00-22:00
Zamówienia: tel. +48 (75) 629 99 07