Renomowana marka Dr Irena Eris, za którą stoi doświadczenie i prestiż, oferta autorskich zabiegów opracowana dla dopieszczenia zmysłów, aranżacja wnętrza zapewniająca wyciszenie oraz profesjonalne kosmetyki najwyższej klasy są dostępne dla Gości. Nasze SPA to luksusowy relaks w każdej postaci. Do dyspozycji Gości pozostaje profesjonalny zespół naszych kosmetologów, którzy doradzą wybór zabiegów w zależności od indywidualnych potrzeb.

Spa pod marką Dr Irena Eris powstało z pasji do piękna. Jest to miejsce stworzone z myślą o Gościach świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować swoje ciało pod okiem profesjonalistów. Marka Dr Irena Eris gwarantuje wykorzystanie najnowszych odkryć kosmetologii i dermatologii, pełne bezpieczeństwo stosowanych składników w swoich kosmetykach oraz najwyższą jakość produktów oraz zabiegów. W naszej ofercie znajdą Państwo masaże dopasowane do potrzeb i preferencji Gości, jak również luksusowe zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, stworzone z myślą o szeroko rozumianej rewitalizacji i regeneracji oraz utrzymaniu dobrej kondycji skóry.

NOWOŚĆ w SPA Dr Irena Eris Beauty Partner – zabiegi i masaże tajskie oraz balijskie. Masaże tajskie oparte są na wielowiekowej tradycji i wierzeniach. Zapraszamy na zabiegi i #platynowechwile pełne głębokiego relaksu i odprężenia. O #platynowechwile relaksu w trakcie zabiegów tajskich i balijskich zadba certyfikowana masażystka Janthima „Noki” Kaewsiri.

Mając na uwadze ograniczony czas naszych Gości konferencyjnych oraz stres, towarzyszący podczas spotkań, przygotowaliśmy dopasowane propozycje zabiegów, które pozwolą odprężyć się po intensywnym dniu podczas pobytu w Platinum Mountain Hotel & SPA. Instytut Dr Irena Eris Beauty Partner to ikona luksusu, w której będą mieli Państwo możliwość regeneracji w naszych komfortowych gabinetach. Profesjonalny zespół terapeutów i kosmetologów jest w stanie obsłużyć przy uprzedniej rezerwacji do 6 osób w ciągu 1 godziny.

Aby chwile beztroskiej przyjemności nie ominęły naszych młodszych Gości, powstała oferta zabiegów, masaży oraz atrakcji, dedykowanych dla dzieci w wieku 12-17 lat. Wasze pociechy czekają chwile pełne relaksu i radości, w bezpiecznym, przyjaznym, aromatycznym otoczeniu oraz w luksusowej oprawie.

Ważne są dla nas Państwa chwile także przed ślubem. Zasługujecie na elegancki czas wyśmienitego relaksu w pięciogwiazdkowej oprawie. Zarówno Panom w męskim gronie, jak i Paniom w towarzystwie przyjaciółek, gwarantujemy niezapomniany wieczór w wyjątkowej i luksusowej scenerii. Wieczór Panieński w naszym Spa z zabiegami relaksującymi marki Dr Irena Eris i rytuałem saunowym, będzie doskonałym wstępem do tej jedynej i niepowtarzalnej uroczystości, Waszego przyjęcia weselnego.

image

Macierzyństwo to najpiękniejszy czas w życiu każdej kobiety. Z myślą o Was – kobietach w ciąży oraz w okresie karmienia przygotowaliśmy wyjątkowy pakiet zabiegów stworzony, aby zadbać o potrzeby skóry przyszłych i obecnych mam. Poznaj Narodziny Piękna, program bezpiecznych, kompleksowych zabiegów, który nie pozwoli Ci zapomnieć, że Twoje potrzeby są równie ważne.