Organizujemy niepowtarzalne spotkania w profesjonalny sposób, dbając o jego luksusową oprawę i niezapomniany charakter. Nowoczesna przestrzeń i znakomita infrastruktura, elastyczne podejście zespołu, profesjonalizm obsługi na każdym etapie oraz bogata oferta atrakcji sprawiają, że spotkania utożsamiane są z niezapomnianymi wrażeniami.

Gwarantujemy satysfakcję każdego organizatora spełniając najwyższe wymagania. Nasza sala Ametyst Premium sięga powierzchni 430 m2. Można ją podzielić na 4 niezależne przestrzenie eventowe. Każda z nich posiada nowoczesne wyposażenie z dostępem do światła dziennego przez panoramiczne okna wychodzące na las i górski krajobraz. Modułowa zabudowa ułatwia elastyczne ustawienia pod indywidualne koncepcje wydarzeń, a dźwiękoszczelne ściany działowe pozwalają na prowadzenie kilku wydarzeń równolegle, zapewniając komfort uczestnikom spotkań.

Zespół doświadczonych specjalistów i planerów MICE tworzy kreatywne rozwiązania „szyte na miarę”. Opiekunowie MICE, będący partnerami Państwa sukcesu, pozostają do Państwa dyspozycji od momentu planowania, aż do zakończenia eventu. Pasja w poszukiwaniu doskonałości naszych działań sprawia, że każde wydarzenie kończy się pełnym sukcesem dostarczając niezapomnianych wrażeń. Opiekunowie MICE wykorzystują wieloletnie doświadczenie, aby kompleksowo przygotować wydarzenia, które będą odpowiedzią na wszystkie potrzeby organizatorów i uczestników, służąc profesjonalną radą w każdym szczególe, od wyboru odpowiedniego menu po inspirującą konfigurację spotkania i kreatywny program wydarzenia.

Oferta Holistic MICE zapewni niezapomniane wspomnienia wszystkim uczestnikom wydarzenia. Wspaniałe widoki, doskonały mikroklimat, luksusowy hotel oraz bogaty program atrakcji i aktywności sprzyja organizacji wydarzeń i imprez integracyjnych w górach, zarówno w gronie rodzinnym, jak i firmowym. Planowanie indywidualnego programu rozrywki i aktywności: mice@platinum-mountain.pl.

Szef kuchni i jego wykwalifikowany zespół zadba o wyrafinowane menu pełne aromatu i charakteru, dopasowane w zależności od rodzaju spotkania. Bez względu na to, czy planują Państwo wieczorną galę z serwowaną kolacją czy też nowoczesny standing cocktail zapewniamy dyskretny, pełen profesjonalizmu serwis w oprawie doskonałego smaku i niepowtarzalnej atmosfery.

Motywując pracowników, dziękując klientom czy nagradzając zespół za wyniki swojej pracy poprzez vouchery kwotowe do wykorzystania na dowolne usługi w naszym hotelu, gwarantujesz im niezapomniany pobyt, pełen wyjątkowych chwil odpoczynku w miejscu pełnym inspiracji, niebagatelnej rozrywki. W otoczeniu czystą naturą każdy nabierze nowej pozytywnej energii i chęci do jeszcze bardziej intensywnej pracy.