Poznaj najatrakcyjniejsze miejsca turystyczne w okolicy!

Miłośników zabytków i nie tylko zapraszamy do odwiedzenia Parku Miniatur Zabytków Dolnego Śląska, gdzie czekają najważniejsze i najpiękniejsze zabytki Dolnego Śląska, między innymi Zamek Czocha, pałac w Mysłakowicach czy charakterystyczne dla regionu obserwatorium wysokogórskie na Śnieżce.

Aby poznać legendy karkonoskie i odwiedzić samego Ducha Gór w jego siedzibie, polecamy zawitać do Karkonoskich Tajemnic, gdzie czeka na Państwa pełna tajemnic i magii interaktywna ekspozycja, nawiązująca do najwspanialszych przekazów o poszukiwaczach minerałów, zielarzach zasiedlających Karkonosze oraz historiach o hutnikach szkła. Ekspozycja zaciekawi najmłodszych, ale także ich rodziców.

W centrum Szklarskiej Poręby, mogą Państwo wraz z pociechami oddać się rozrywce i poczuć trochę adrenaliny, dzięki Trollandii. Park linowy składa się z kilku torów wysokościowych zainstalowanych na drzewach. Każdy znajdzie trasę dla siebie, nawet maluchy, a dzięki instruktorom dbającym o asekuracje, mogą być Państwo spokojni o bezpieczną zabawę.

image